نایب رئیس اتاق اصناف تبریز از برگزاری انتخابات اتاق های اصناف شهرستان های استان آذربایجان شرقی به صورت الکترونیکی خبر داد .

محمدعلی صدیقی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران از استقبال خوب اتحادیه های صنفی برای شرکت در انتخابات اتاق اصناف تبریز خبر داد و گفت: برای بهتر برگزار شدن روند انتخابات، برگزاری انتخابات امسال به صورت الکترونیکی خواهد بود.

وی افزود: برای محقق شدن برگزاری انتخابات الکترونیک در همه شهرستان های استان آذربایجان شرقی، انتخابات تبریز روز سه شنبه (فردا) انجام می شود تا این امکان برای همه شهرستان ها وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: استان آذربایجان شرقی دارای ۱۹ شهرستان است که تنها در عجب شیر انتخابات قبلا انجام شده و در بقیه اتاق های اصناف استان نیز انتخابات برگزار خواهد شد.

صدیقی گفت: شهر تبریز دارای ۷۴ اتحادیه است که از این تعداد ۱۸ نفر نامزد این دوره از انتخابات شدند که ۱۰ نفر از اتحادیه های تولیدی و ۸ نفر نیز از اتحادیه های توزیعی هستند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اتاق اصناف

نقش اتاق اصناف به‌عنوان مهم‌ترین تشکیلات اقتصادی استان و شهرستان تبریز حائز اهمیت است و انتخابات اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و هیئت رئیسه جدید لازم است ابتدا با ایجاد تعامل سازنده با اتحادیه های صنفی به دنبال توانمندسازی صنوف و شکوفایی اقتصاد کلانشهر تبریز باشد .

ارتباط با ما

دفتر ریاست اتاق اصناف : ۰۴۱۳۵۲۵۴۳۳۸

پیام کوتاه :

آدرس : تبریز / ششگلان / روبروی بانک ملی

ایمیل : info@tabrizasnaf.ir