پیرو دعوتنامه اجلاس مجمع عمومی فوق العاده اتاق اصناف مرکز استان روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ با حضور ریاست و هیئت رئیسه محترم اتاق اصناف شهرستان تبریز و اکثریت روسای اتحادیه های صنفی و تعدادی از مسئولین استانی و روسای اتاق های اصناف شمالغرب و شهری و ریاست محترم اتاق اصناف ایران آغاز گردید.

ابتدا ریاست محترم اتاق اصناف تبریز آقای مهندس قربانعلی زاده با ابراز خرسندی از توفیق خدمت به جامعه اصناف و خوش آمدگویی به مدعوین گرامی و علی الخصوص خیر مقدم به رئیس و هیأت محترم همراه اتاق اصناف ایران از حاج آقای با حجب محمدی رئیس گروه اندیشه ورزان اصناف تبریز دعوت نمودند تا به بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

حاج آقای باحجب محمدی اولین حضور رئیس محترم اتاق اصناف ایران در مرکز استان آذربایجان شرقی را به فال نیک گرفته و ابراز امیدواری نمودند در تحقق خواسته به حق اصناف گامهای موثری بردارند.

در ادامه جلسه آقای محمودی و آقای بقائی وند نسبت به بیان مشکلات مودیان مالیاتی و سامانه نوین اصناف نقطه نظرات و مطالبی را بیان نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی اتاق اصناف

نقش اتاق اصناف به‌عنوان مهم‌ترین تشکیلات اقتصادی استان و شهرستان تبریز حائز اهمیت است و انتخابات اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و هیئت رئیسه جدید لازم است ابتدا با ایجاد تعامل سازنده با اتحادیه های صنفی به دنبال توانمندسازی صنوف و شکوفایی اقتصاد کلانشهر تبریز باشد .

ارتباط با ما

دفتر ریاست اتاق اصناف : ۰۴۱۳۵۲۵۴۳۳۸

پیام کوتاه :

آدرس : تبریز / ششگلان / روبروی بانک ملی

ایمیل : info@tabrizasnaf.ir