به گزارش خبرگزاری صداوسیما از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ ­­با تصمیم ستاد تنظیم بازار، مقرر شد با هدف کاهش قیمت اقلام مورد نیاز، نمایشگاه های فروش بهاره در سراسر کشور، با صلاحدید ستاد های تنظیم بازار استانی فعالیت کنند و فروشگاه های زنجیره ای و اصناف نیز فروش فوق العاده را در دستور کار قرار دهند.
همچنین تامین و توزیع کالا های اساسی در کنار اجرای طرح تنظیم بازار میوه و مرکبات در حال پیگیری و اجراست.
ستاد تنظیم بازار با هدف پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی، طرح تشدید بازرسی و نظارت ویژه با همکاری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها، بازرسی اتاق اصناف و سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان های جهاد کشاورزی استان ها را اجرا می کند.
بر اساس راهبرد های ستاد، مقرر شد اطلاع رسانی به موقع و شفاف از وضعیت بازار به کارگروه ملی تنظیم بازار و وزارتخانه های ذیربط منتقل شود.
همچنین مصوب شد، با هدف حفظ آرامش بازار، با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق کالا های اساسی و ضروری در استان های مرزی مقابله شود.

 

سایت بازدید.

معرفی اتاق اصناف

نقش اتاق اصناف به‌عنوان مهم‌ترین تشکیلات اقتصادی استان و شهرستان تبریز حائز اهمیت است و انتخابات اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و هیئت رئیسه جدید لازم است ابتدا با ایجاد تعامل سازنده با اتحادیه های صنفی به دنبال توانمندسازی صنوف و شکوفایی اقتصاد کلانشهر تبریز باشد .

ارتباط با ما

دفتر ریاست اتاق اصناف : ۰۴۱۳۵۲۵۴۳۳۸

پیام کوتاه :

آدرس : تبریز / ششگلان / روبروی بانک ملی

ایمیل : info@tabrizasnaf.ir