در نشستی با حضور مدیر کل صنایع فلزی سازمان ملی استاندارد ایران و تشکل های صنعتی و صنفی آسانسور و پله برقی ایران از سامانه جامع آسانسور و شناسانامه آسانسور رونمایی شد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران به نقل از روابط عمومی اتحادیه کشوری آسانسور این جلسه به منظور تعامل و تبادل نظر بین صنعت آسانسور و سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شده و استاندارد های آسانسور هیدرولیک ، استاندارد پله برقی ،استاندارد ادواری آسانسور ، رویه بازرسی و استاندارد های جدید و در دست تدوین آسانسور و قطعات آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در برخی موارد آیین نامه مربوط تدوین شد .

برگزاری چنین نشستی همواره مورد تقاضای مسولان صنف و صنعت آسانسور بوده و با توجه به حساسیت های موضوع وبا عنایت به اینکه نکات مربوط به استاندارد آسانسور همواره مورد توجه مسولان اداره استاندارد بود ، برگزاری چنین نشستی بسیار مثبت ارزیابی شده و منجر به نتایج خوبی نیز شد.

در این جلسه که روسای سندیکا و اتحادیه و همچنین انجمن تولید کنندگان آسانسور حضور داشتند همچنین در خصوص نحوه پیشگیری و برخورد با ارائه قطعات غیر استاندارد و تقلبی نیز مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

برچسب ها : ,

 

دیدار اعضای محترم ستاد دیه استان با امام جمعه محبوب و نماینده مقام معظم رهبری در استان که در این دیدار ریاست محترم اتاق اصناف حاج آقای هاشمی نیز حضور داشتند.

 

 

اهدای ۱۲ تن اقلام مواد غذایی و شوینده و بهداشتی به ارزش یکصد میلیون تومان توسط اتحادیه بنکداران مواد غذایی تبریز به هموطنان سیل زده استان خوزستان در حضور ریاست محترم اتاق اصناف استان و ریاست محترم اداره امور اصناف و ریاست محترم سازمان بسیج اصناف استان انجام گردید.

 

 

 

 

 

رئیس اتاق اصناف شهرستان آق قلا در استان گلستان گفت: بیش از ۷۰ درصد واحدهای صنفی شهرستان آق قلا دچار آب گرفتگی شدید و از بین رفتن سرمایه خود شده اند و بیش از ۲۰ روز است که کسب وکاری در این شهرستان وجود ندارد.
قوشه حسن قاسمی در گفت وگو با خبرنگار اصناف ایران با بیان اینکه در شهرستان آقلا ۲ هزار و۵۰۰ واحد صنفی فعالیت داشتند، افزود: بیش از یک هزار و ۸۰۰ واحدصنفی شهرستان آق قلا آسیب جدی دیده اند، این در حالیست که همچنان آب گرفتگی شدید در این شهرستان وجود دارد و میزان آب گرفتگی ها بیشتر نیز شده است.
وی تصریح کرد: بخش کامل شهرک صنعتی آق قلا و همچنین واحدهای صنفی در شهرستان آق قلا و روستاهای آن زیر آب رفته اند و هنوز تردد به صورت عادی در این مناطق امکان پذیر نیست و در شهرک صنعتی آق قلا امکان تردد با قایق موثر است.
قاسمی افزود: برای برآورد مبالغ خسارت در واحدهای صنفی آسیب دیده این شهرستان تا فروکش شدن آب‌ و ایجاد شرایط عادی باید از طریق کارشناسان اقدام به عمل بیاید که نیاز به زمان بیشتری دارد.
رئیس اتاق اصناف شهرستان آق قلا تاکید کرد: چندین هزار نفر تاکنون دراین شهرستان بیکارشده اند و امکان تردد و فعالیت برای کسب وکار در آق قلا وجود ندارد و هنوز ۴۰درصد این شهرستان به طور کامل زیر آب است و این مساله شرایط را برای مردم این شهرستان بسیار سخت و بحرانی کرده است و تمامی فعالان واحدهای صنفی این شهرستان نیاز به کمک و حمایت دارند.
وی تصریح کرد: از اتاق اصناف ایران میخواهیم تا با رایزنی با دولت و سازمان امور مالیاتی با توجه به وضعیت و شرایط ویژه واحدهای صنفی شهرستان آق قلا بخشودگی مالیاتی برای سال ۹۷ و۹۸ در نظر بگیرد و همچنین برای احیاء مجدد واحدهای صنفی مناطق سیل زده پرداخت سریع تسهیلات کم بهره به این واحدها صورت بگیرد.
قاسمی افزود: همچنین از دولت خواستاریم تا در مناطق آسیب دیده در سیل در شهرستان آق قلا و سایر شهرهایی که در اثر سیل دچار خسارت یا تعطیلی کارگاه شده‌اند، مقرری بیمه بیکاری لحاظ ‌شود.

اتاق اصناف ایران

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی، اکبر فتحی در حاشیه جلسه کمیته راهبری میوه شب عید و بازدید از سردخانه سرین میشو با بیان اینکه توزیع میوه شب عید در استان از امروز آغاز شد اظهار داشت: هر کیلوگرم پرتقال درجه یک شمال ۳۰ هزار ریال و هر کیلوگرم سیب زرد و قرمز درجه یک ۵۴ هزار ریال در محل غرفه‌های نوروزی به فروش می‌رسد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در ادامه خاطر نشان کرد: میوه شب عید امسال همانند سال‌های قبل شامل ۲ قلم سیب و پرتقال است که توسط سازمان تعاون روستایی آذربایجان شرقی به موقع تأمین شده و در سردخانه‌های استان به حد کافی موجود است.

فتحی بیان کرد: قیمت میوه‌های تنظیم بازاری شب عید در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف بر اساس وضع بازار هر منطقه متفاوت است و در آذربایجان شرقی بر اساس تصمیم کمیته راهبری میوه شب عید در قالب ۱۵۲ غرفه عرضه می‌شود که از این تعداد ۴۱ غرفه در سطح شهرستان تبریز و بقیه در سایر شهرستان‌ها مستقر هستند.

وی به خالص بودن وزن میوه‌ها هنگام خرید تاکید کرد و گفت: فروش میوه در محل غرفه‌های عرضه میوه به صورت خالص خواهد بود و وزن سبد‌ها از وزن میوه‌ها کسر خواهد شد و یا بر اساس مصوبه تعیین شده، به ازای هر جعبه پرتقال مبلغ ۱۵۰۰ تومان و هرجعبه سیب ۲۷۰۰ تومان از قیمت مشخص شده کسر می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی افزود: میوه‌های سیب و پرتقال به مقدار کافی تأمین و ذخیره سازی شده و عملیات توزیع پس از تأیید کیفیت توسط شرکت بازرسی I.G.I از تاریخ اعلامی با نظارت نمایندگان سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، تعاون روستایی، استانداری، معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی استان عرضه می‌شود.

فتحی به فرآیند نظارت بر محصولات میوه نوروزی نیز اشاره کرد و گفت: فرآیند نظارت میوه‌های نوروزی، توسط تعاون روستایی آذربایجان شرقب و معاونت بازرسی سازمان صنعت و معدن استان از محل غرفه‌های عرضه خواهد بود.

وی  در پایان گفت: خریداران درصورت مشاهده هرگونه تخلف و نارضایتی می‌توانند مراتب را توسط شماره تلفن‌های ۱۲۴ و ۳۲۸۰۰۱۸۴ گزارش یا به بازرسان مستقر یا سیار تعاون روستایی اعلام کنند.

 

رئیس اتاق اصناف تبریز گفت: بازار تبریز در طول ایام عید نوروز برای گردشگران از ساعت ۱۰ صبح تا شش بعد از ظهر باز است.

سید حبیب هاشمی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی سال‌های گذشته در تمام مدت عید نوروز بازار تاریخی تبریز به روی گردشگران بسته بوده و این امر موجب اعتراض گردشگران داخلی و خارجی شده بود که براساس هماهنگی‌های انجام گرفته، مقرر شده در طول تعطیلات ایام نوروز برای حضور گردشگران داخلی و خارجی باز باشد.

وی با اشاره به تمهیدات انجام گرفته برای گردشگران بازدید کننده از بازار تاریخی تبریز، ادامه داد: اصناف بازار تبریز در ایام نوروز با ۱۵ درصد تخفیف پذیرای مسافرین هستند.

ایسنا

 

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: افزون بر ۵۰ هزار تن میوه شب عید از روز شنبه ۲۵ اسفند در سراسر کشور بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان ها توزیع می شود.

عباس قبادی جمعه  اظهار داشت: میوه تهیه شده شامل سیب و پرتقال است که دستکم با ۱۰ تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار بین مصرف کنندگان توزیع می شود.
وی با بیان اینکه برای تامین مایحتاج مردم هیچ مشکلی نداریم افزود: تمام کالاهای پرمصرف و مورد نیاز کشور برای سال جدید تامین و ذخیره سازی شده است.
قبادی از طرح شفاف سازی بازار خبرداد و گفت: از سال جدید بازرسی ها تشدید شده و مواردی همچون نصب برچسب روی اجناس و ارائه فاکتور به مشتری به صورت قانون درآمده و اجرای آن به شدت رصد می شود.
معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت واگذاری امور تجارت و کسب و کار اصناف به خود این مجموعه را از سیاست های کلان کشوری برشمرد و اضافه کرد: در سال جدید مشارکت اصناف در مدیریت بازار افزایش می یابد.
قبادی در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی هموطنان، از اصناف خواست با مشتری مداری و رعایت بهداشت و انصاف، خوشنامی را برای شهر و دیارشان به آرمغان آورده و موجب رونق اقتصادی منطقه خود شوند.

اتاق اصناف ایران

 

در آخرین روز هفته منابع طبیعی

کاشت نهال توسط رئیس محترم اتاق اصناف تبریز و جمعی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان تبریز در پارک پیوند تبریز انجام گردید.

 

برای دریافت در قالب PDF کلیک کنید .

 

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۱

 

آجیل فروشان

 

 

۲

آجیلی محمدی

آجیل فروشی

ولیعصر،تقاطع اعتصامی وشهریار

۳۳۳۲۶۱۱۹

۳

آجیل سرای تبریز

آجیل فروشی

بلوار۲۹ بهمن جنب دانشگاه تبریز

۳۳۳۰۷۷۸۰

۴

آجیلی محمدی

آجیل فروشی

ولیعصر،فلکه بزرگ جنب پاساژمیلانی

۳۳۳۳۵۱۵۰

۵

آجیلی لوکس

آجیل فروشی

چهارراه شریعتی

۳۵۵۵۹۰۶۱

۶

آجیلی فتح پور

آجیل فروشی

خیابان فردوسی

۳۵۵۶۳۴۹۱

۷

آجیلی محمدی

آجیل فروشی

خیابان جمهوری اسلامی نبش کوچه بازارصفی

۳۵۲۴۴۷۵۰

۸

آجیلی محمدی

آجیل فروشی

خیابان شهداء نبش پاساژمحمدی

۳۵۲۴۴۳۵۲

۹

آجیلی لوکس

آجیل فروشی

خیابان تربیت نبش بازارشیشه گرخانه

۳۵۵۶۵۲۳۴

۱۰

آجیلی سهند

آجیل فروشی

خیابان شمس تبریزی ایستگاه بالاحمام

۳۲۳۴۸۸۸۴

۱۱

آجیلی ممتاز

آجیل فروشی

خیابان شهیدمنتظری ،نرسیده به چهارسوق

۳۵۴۵۵۸۱۰

۱۲

 

اغذیه فروشان

 

 

۱۳

شهاب صفارو

پیتزا توسکا

جاده ائل گلی

۰۹۱۴۳۱۱۷۶۳۴

۱۴

امیررضا تقی زاده

پیتزا دلستان

بلوار ۲۹ بهمن

۰۹۱۴۳۱۳۵۷۹۰

۱۵

سیروس سلطانی

پیتزا دانیال

اول تربیت غربی

۰۹۱۴۶۶۷۰۲۰۶

۱۶

محمدعلی زمانی

ساندویچ کام تک

اول تربیت غربی روبروی پاساژ مولانا

۰۹۱۴۳۱۰۸۲۴۰

۱۷

احمد واحد فروغ

آبمیوه لوکس

خیابان امام نرسیده به میدان ساعت

۳۵۵۶۶۷۱۳۱

۱۸

مهدی پورمحمود

پیتزا مهدی هیلا

میدان منظریه

۰۹۱۴۴۱۰۸۶۲۵

۱۹

محمدعلی جاهد تبریزی

پیتزا احد ۲۰۰۰

شریعتی جنوبی

۰۹۱۴۳۱۴۱۲۷۴

۲۰

حمید گلچین

پیتزا گلچین

نصف راه

۹۱۴۱۱۴۲۴۷۷

۲۱

عبدالعلی محمد حلمی

پیتزا عبدی

آبرسان

۰۹۱۴۳۱۳۷۸۴۴

۲۲

مهدی رحمانی

پیتزا دانیال

خیابان امام  بالاتر از ایستگاه تخلفات

۰۹۱۴۸۳۲۳۹۶۹

۲۳

ناصر عبدالرحیمی

پیتزا خلیفه

شریعتی جنوبی جنب خلیفه گری

۰۹۱۴۴۱۴۳۲۷۸

۲۴

 

قهوه خانه داران

 

 

۲۵

جواد ملکی

بناب کبابی تاملی

بلوار ۲۹بهمن تبریز- روبروی اداره بازرگانی

۳۳۳۳۶۶۳ ۳

۲۶

احد فابریکی فرخاد

جگرکبابی شاهین

بلوار ۲۹بهمن تبریز- روبروی آب و برق

۳۳۴۲۴۲۷ ۳

۲۷

غلامحسین پاکدل

جگر کبابی پاکدل

بلوار ۲۹بهمن تبریز- روبروی آب و برق

۳۳۰۵۵۹۴ ۳

۲۸

مظاهر قسمی

بناب کبابی برادران

راه آهن- روبروی هتل ایران

۴۴۵۵۱۵۱ ۳

۲۹

صفر قسمی

بناب کبابی برادران

کمربندی- نرسیده به چهارراه ابوریحان- جنب پل هوایی

۴۷۷۵۶۶۰ ۳

۳۰

مسعود انیسه

کبابی مسعود

منتظری ( مارالان )- سه راهی منتظری

۳۳۵۳۸۶۹ ۳

۳۱

تقی تنورساز اصلانی

کبابی اصلانی

چایکنار- پل سنگی- جنب پوشاک جان به به

۰۹۱۴۴۱۳۲۱۵۱

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۳۲

علی اصلانی

کبابی اصلانی

چایکنار نرسیده به کلانتر کوچه

۳۳۵۰۴۴۳ ۳

۳۳

حمید کاظمی

کبابی کامل

تربیت- روبروی پاساژ تربیت

۵۵۵۸۳۵۳ ۳

۳۴

جواد باغبان بارنجی

کبابی ولیعصر

ولیعصر- خیابان خوابگاه

۳۳۰۶۴۷۶ ۳

۳۵

قادر قنبری

کبابی ریحان

دروازه تهران- نرسیده به هتل مرمر

۳۳۳۲۷۲۰۲۰

۳۶

صدیق حمزه

کبابی مهاباد

دروازه تهران- روبروی هتل مرمر

۳۳۱۵۳۶۱ ۳

۳۷

محمد خرمی

کبابی باغلار باغی

جاده تبریز- تهران- جنب کافی شاپ وحید

۶۳۷۴۶۲۸ ۳

۳۸

میرباقر مجد اسلامی

قهوه خانه سردارتبریز

راه آهن- جاده سنتو- نرسیده به پمپ بنزین

۴۴۶۶۹۷۰ ۳

۳۹

اسماعیل قسمی

کبابی برادران

نصف راه- روبروی سیلو

۳۴۴۰۹۳۶۳

۴۰

حسن صادقپور آذر فام

دیزی سرای رامسر

دروازه تهران- سه راهی ولیعصر- جنب بانک ملت

۳۳۳۱۸۳۹ ۳

۴۱

قادر شاه محمدی

بناب کبابی قادر

نصف راه- روبروی سیلو

۰۹۱۴۳۰۳۱۹۸۹

۴۲

جعفر ایمان پور

غذاخوری ایمانی

سردرود- فلکه امام- پشت مخابرات

۰۹۱۴۴۰۸۷۰۵۳

۴۳

قادر قنبری

کبابی ریحان

ولیعصر- آخر شریعتی- میدان بهارستان

۰۹۱۴۴۱۷۸۹۵۳

۴۴

جواد نظر علی پور

کبابی نورالدین

رسالت به طرف دیزل آباد- روبروی سی ان جی

۰۹۳۵۸۲۷۲۶۸۸

۴۵

حامد سیامک نیا

کبابی حامد

قطران- مابین صائب تبریزی و پاستور

۰۹۱۴۳۱۱۵۸۱۳

۴۶

داریوش وایانی

خانه کباب مظفریه۴

نصف راه- مجتمع ستاره باران- طبقه سوم

۰۹۱۴۳۰۰۰۲۰۷

۴۷

نویدباقر پور فرزین

خانه کباب مظفریه۲

ائل گلی- بعد از عوارضی- جنب مجتمع سایمان

۳۳۸۳۰۴۹۱

۴۸

داریوش وایانی

خانه کباب مظفریه۱

ائل  گلی - پشت مترو

۳۳۸۳۰۴۴۳

۴۹

نادر تقدیمی

غذای ترک نصرت

ولیعصر ۲ شمالی- نبش کوچه کرم زاده ۱۰

۰۹۱۴۱۱۴۰۵۹۶

۵۰

سحر پاکروش

کبابی پاکدل

بلوار ۲۹ بهمن - بالاتر از جام جم

۳۳۳۶۹۱۴۷

۵۱

رامین عجم زاده

جگرکی باستان

دروازه تهران - ما بین فروشگاه رفاه و مخابرات

۳۳۳۳۰۸۰۴

۵۲

بهبود جاوید مجد

دونر کبابی خیام

جاده ائل گلی- فلکه خیام - اول خیابان شهید روحانی

۳۳۳۱۸۰۵۵

۵۳

اسماعیل رشیدی

کبابی داملا

ائل  گلی- پشت مترو

۰۹۱۴۲۲۰۱۶۸۶

۵۴

قربان کاشتکار

کبابی خانه سبز

میدان ائل گلی - جنب ورودی پارک

۰۹۱۴۳۱۱۸۰۱۴

۵۵

اکبر کاشتکار

کبابی باغ سبز

میدان ائل گلی- جنب ورودی پارک لونا پارک

۰۹۱۴۳۱۸۶۱۳۵

۵۶

محمد محرمی

بناب کبابی آنا

خ امام- سه راهی خاقانی- روبروی موزه آذربایجان

۳۵۵۳۹۷۶۶

۵۷

ناصر چاه زن

کبابی نون و ریحون

میدان فهمیده-  مرکز خرید لاله پارک تبریز

۳۶۷۰۰۳۳۶

۵۸

امیررضا تقی زاده

آنا دولی لاه معجون دلستان

نصف راه - مجتمع ستاره باران- طبقه سوم

۰۹۱۴۳۱۳۵۷۹۰

۵۹

امیررضا تقی زاده

آنا دولی لاه معجون دلستان

میدان فهمیده - مرکز خرید لاله پارک تبریز

۰۹۱۴۳۱۳۵۷۹۰

۶۰

عبداله جانقوری

آنا دولی لاه معجون آنا آتا

جاده ائل گلی  بالاتر از فلکه گلشهر نرسیده به خ. سهند

۰۹۱۴۷۴۷۷۰۹

۶۱

رضا  بابازاده

کبابی هیزم

میدان ائل گلی - روبروی بن بست نیلوفر

۳۳۸۱۲۷۵۱

۶۲

تقی تنورساز اصلانی

کبابی اصلانی ۲

ولیعصر- استانداری - اول ۲۴ متری عطایی

۰۹۱۴۴۱۳۲۱۵۱

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۶۳

محمد رضا جهان بخش

بناب کبابی آذربایجان

خ راه آهن _ پائین تر از هتل دریا _ جنب بانک تجارت

۳۴۴۵۲۳۴۶

۶۴

 

تعویض روغن

 

 

۶۵

عادل

تعویض روغن

خ لاله خ جلاليه روبروي رنگ ذاكري

۰۹۱۴۱۱۶۴۰۶۲

۶۶

ائل سون

تعویض روغن

خ انقلاب خ كوثرشرقي بالاتراز قنادي شريعتي

۰۹۱۴۴۰۳۷۴۹۵

۶۷

۱۱۰ نادر

تعویض روغن

گلشهر فلكه فردوس اول ۳۵متري ياغچيان

۰۹۱۴۷۶۸۲۷۸۸

۶۸

جودی

تعویض روغن

گلشهر فلكه فردوس ۳۵متري ياغچيان

۳۳۸۴۴۰۱۰

۶۹

روحی

تعویض روغن

شهرك رازي ۳۵متري رازي پايين تراز درمانگاه صفا

۰۹۱۴۴۰۵۷۹۰۸

۷۰

وحید

تعویض روغن

خ آخوني خ شريفي جنب نانوائي قاسمي

۰۹۱۹۰۵۲۹۹۱۹

۷۱

عباسزاده

تعویض روغن

خ آزادي جنب پادگان نرسيده به چهار راه حافظ

۰۹۱۴۳۱۱۰۵۸۱

۷۲

وحید

تعویض روغن

دروازه تهران بالاتراز پمپ بنزين روبروي شهرداري منطقه ۵

۰۹۱۴۱۰۴۳۶۷۲

۷۳

ترکان

تعویض روغن

خ قطران شمالي خ باهنر خ كارپيشه نبش كوچه موحدي

۳۴۴۱۹۰۴۶

۷۴

شهریار

تعویض روغن

خ آذربايجان مابين بهار وآخوني

۰۹۱۴۴۰۸۴۰۶۲

۷۵

دینی

تعویض روغن

وليعصر خ كريم خان زند روبروي آپارتمان هاي آبياري

۳۳۳۰۱۴۵۵

۷۶

تقی زاده

تعویض روغن

ترمینال جدید

۳۴۷۹۴۱۱۷

۷۷

احد

تعویض روغن

خ منتظري بالاي سد جنب كاراژ عباسلو

۳۵۴۴۰۱۰۸

۷۸

مارالان

تعویض روغن

خ منتظري بالاي سدروبروي بقائيه به طرف اتوبان

۳۵۴۴۰۴۶۵

۷۹

محمدزاده

تعویض روغن

مابين چهارراه حافظ وسه راهي ارتش كوچه منتظري

۳۵۴۱۰۵۷۵

۸۰

معروفی

تعویض روغن

جاده تبريز آذرشهر جنب پمپ بنزين پالايشگاه

۳۴۲۵۱۹۱۸

۸۱

 

صافکاران

 

 

۸۲

محمد باقر فرشباف

جوشکار

جاده سنتو ایستگاه علیزاده

۰۹۱۴۳۱۷۸۶۴۸

۸۳

نادر آذربيان

صافكار

خ حكيم نظامي مغازه هاي خليفه گري

۳۵۴۱۶۲۹۹

۸۴

علی حق پرست

صافکار

خ اشرفی لاله فاز ۵ مغازه های شهرداری

۰۹۱۴۳۰۵۸۴۸۹

۸۵

عادل ساکن نهر

صافکار

خ شهید بهبودی نبش ورودی اتوبان شهید کسائی

۰۹۱۴۸۹۰۴۶۳۵

۸۶

يحيي زينالي

صافكار

خ پاسداران مغازه هاي مصلي داخل ميدان

۳۲۶۰۲۷۳۷

۸۷

موسي شكري

صافكار

خ آبرساني جنب پل اول داخل كاراژ نصرت

۳۳۳۵۵۰۰۲

۸۸

حسن حیدرزاده

سپرساز

خ مشروطه روبروی دانشگاه پیام نور مغازه های خلیفه گری

۰۹۱۴۴۰۶۵۱۲۵

۸۹

علی حامدی کندجانی

صافكار

خ حکیم نظامی مغازه های خلیفه گری – پ ۴۵

۳۳۳۲۷۸۱۷

۹۰

احد هيكلي

صافكار

روبروي تراكتورسازي آخر رواسان نرسيده به شهرك

۳۴۲۴۸۷۷۰

۹۱

عليرضا سروري

جوشكار

خ سالاري روبروي كوي صفا

۳۴۴۲۰۱۳۲

۹۲

یعقوب چوبدار فرتاش

صافکار

دروازه تهران روبروی گاراژ بستان آباد ۱۲ متری مختاری

۰۹۱۴۴۱۱۰۴۵۶

۹۳

محمد جباري نيازي

صافكار

خ قدس خ آخوني جنب فروشگاه افسري

۳۴۴۲۸۷۵۷

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۹۴

حسين اكبرپور جنت

جوشكار

دروازه تهران ولي عصر جنوبي جنب عكاسي آرزو

۰۹۱۴۳۱۴۷۰۵۰

۹۵

 

لاستیک فروشان

 

 

۹۶

گنجه ء

آپاراتی

رسالت میدان رسالت کوس سپهر جنب گاز cng

۰۹۱۴۳۰۷۷۲۳۰

۹۷

لاستیک حمید

لاستیک فروشی

باسمنج  فلکه شهيد چمران روبروي دانشگاه آزاد

۰۹۱۴۸۲۶۳۹۷۳

۹۸

دلیر جمشیدی

لاستیک فروشی

منجم  روبروي بانک صادرات

۰۹۱۴۴۰۸۲۶۰۳

۹۹

لاستیک علی

آپاراتی

نظام پزشکي  آخر اره گر جاده سنتو

۰۹۳۷۸۰۶۹۵۱۴

۱۰۰

میلانی

لاستیک فروشی

دروازه تهران  ۳۰۰ متر پايين تر از سه راهي وليعصر

۰۹۱۴۱۱۵۲۳۷۹

۱۰۱

اکرمی

آپاراتی

باسمنج ايستگاه آذري

۰۹۱۴۴۱۸۸۳۸۶

۱۰۲

کاربیست

لاستیک فروشی

قطران شمالي جنب کوي بهارستان

۰۹۱۴۱۱۴۴۱۳۵

۱۰۳

شمس تایر

لاستیک فروشی

خيابان فارابي  چايکنار جنب کوچه فخر

۰۹۱۴۴۰۱۳۴۱۰

۱۰۴

حنفی

لاستیک فروشی

جاده آذرشهر ۵۰۰ متر مانده به پليس را تبريز.

۰۹۱۴۴۰۸۳۳۸۴

۱۰۵

درخشان

لاستیک فروشی

بهار شهيد حيدري  جنب قنادي ماه

۰۹۱۴۷۵۶۸۴۱۲

۱۰۶

سجودی

لاستیک فروشی

انقلاب ۴۲ متري  خيابان کشاورز نبش نان لواش اصغري

۰۹۱۴۹۱۳۷۴۳۱

۱۰۷

بهزاد شه نهاد

لاستیک فروشی

سرباز شهيد روبروي وحدت

۰۹۱۴۹۱۳۵۴۳۸

۱۰۸

مهرداد خدادادی نوبر

لاستیک فروشی

رسالت میدان رسالت

۰۹۱۴۳۱۷۱۳۲۸

۱۰۹

مصطفی کاظم پور

لاستیک فروشی

قطران  بالاتر از تربيت معلم روبروي خيابان شهيد باکري

۰۹۳۶۲۱۱۱۸۵۳

۱۱۰

 

باطریسازان

 

 

۱۱۱

غلامحسين خليل صنعتگر

باطريسازي يكتا

خيابان ششگلان، روبروي بانك ملي

۳۵۲۴۲۹۲۱

۱۱۲

سعيد فرجان

باطري سعيد

خيابان راه­آهن، روبروي بازار ابزار، جنب پاساژ ميلاد

۰۹۱۴۳۱۴۰۶۵۸

۱۱۳

حميد باباپور

باطريسازي باباپور

خ امام، روبروي تپلي باغ،داخل كاراژ نوروزي

۳۳۳۵۴۷۸۹

۱۱۴

پرويز خيامي

باطري خيامي

خيابان کوچه باغ، روبروی پارک شهرداری،

۳۴۴۴۸۳۳۰

۱۱۵

حميدصداقت دوست

باطريسازي

خ ۲۲ بهمن نبش كوي گلها جنب نمايندگي قائميان

۳۴۴۲۸۰۳۶

۱۱۶

محمد صفائي

باطريسازي

خيابان فلسطين، بالاتر از گرمابه زمزم

۳۵۲۳۴۳۱۸

۱۱۷

يونس اكبري سخاوت

باطريسازي

خيابان شريعتي جنوبي، روبروي خيابان پاستور

۳۵۵۳۳۲۹۳

۱۱۸

علي اكبر صابري

باطريسازي

خيابان جهاد، اول کوچه باغ، جنب تالار افشين

۳۴۴۴۸۵۳۹

۱۱۹

جعفر رنجبرزادبارنجي

باطري فروشي رويال

دروازه تهران جنب بانك سپه خيابان محلاتي

۳۳۳۳۱۸۳۳

۱۲۰

 

جرثقیل داران

 

 

۱۲۱

همراهی

امدادخودرو

اتوبان شهيد کسائي ما بين خ طالقاني و اماميه

۰۹۱۴۳۱۴۱۲۸۸

۱۲۲

سهند آذر

امدادخودرو

ج باسمنج پشت آسمان تبريز

۰۹۱۴۴۱۱۸۷۰۲

۱۲۳

رفاه ايرانيان

امدادخودرو

اول خ سنتو جنب اتش نشاني دفتر خودروبرمهاجري

۰۹۱۴۴۰۰۹۳۵۳

۱۲۴

جرثقیل اژدری

جرثقیل

دروازه تهران اول خ ازادگان

۰۹۱۴۴۰۰۳۴۱۵

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۱۲۵

جرثقیل اصفهانی

جرثقیل

ج تهران کيلومتر ۷ روبروي کرکج جنب غذاخوري حيدر بابا

۰۹۱۴۱۱۹۲۶۰۳

۱۲۶

 

تعمیرگاه اتومبیل

 

 

۱۲۷

تعمیرگاه مولا

مکانیک سبک

چایکنار روبروی تامین اجتماعی شماره یک

۰۹۱۴۳۰۲۹۰۶۷

۱۲۸

تعمیرگاه آلپ

مکانیک سبک

دروازه تهران خ آذری

۰۹۱۴۳۱۰۰۸۱

۱۲۹

مکانیکی ۱۱۰ پژو

مکانیک سبک

راه آهن روبروی سیلو کاراژ سهند

۰۹۳۰۱۱۳۰۱۸۲

۱۳۰

تعمیرگاهی احمد روحی

آهنگری سبک

عباسی یوسف آباد جنب ۲۴ متری شفیع زاده

۰۹۱۴۱۰۹۸۴۶۶

۱۳۱

تعمیرگاه دقیق

آهنگری سبک

امامیه مغازه های خلیفه گری پلاک ۴۵

۰۹۱۴۶۴۰۰۰۲۰

۱۳۲

تعمیرگاه آلپ نو

مکانیک سبک

چهارراه لاله -۲۰متر به طرف میدان امام حسین

۰۹۱۴۱۰۴۶۴۲۷

۱۳۳

فخر آذربايجان

میزان فرمان

پاسداران مغازه های مصلی

۰۹۱۴۴۰۱۷۹۶۱

۱۳۴

تعمیرگاه فنی سایپا

مکانیک سبک

لاله میدان امام حسین فاز ۵ پلاک ۷۴

۰۹۱۴۴۰۰۷۹۰۳

۱۳۵

کلینیک انژکتوری بیانی

مکانیک سبک

بلوار ستارخان روبروی آتش نشانی

۰۹۱۴۴۱۰۲۹۵۲

۱۳۶

نمایندگی ام وی ام

نمایندگی مجاز

جاده تبریز به تهران اول ورودی اتوبان کسائی

۰۴۱۳۳۳۳۶۵۷۱

۱۳۷

 

تاکسی تلفنی

 

 

۱۳۸

شهروند سفر

تاکسی تلفنی

چایکنار  جنب شهرداری منطقه یک پلاک ۱۸۹

۰۴۱۳۶۵۶۴۷۴۷

۱۳۹

شکوفه

تاکسی تلفنی

خ ششگلان خ بیمارستان کودکان

۳۵۲۴۶۰۶۰

۱۴۰

آبرسان سفر

تاکسی آبرسان سفر

هفت تیر روبروي شیخ کمال

۳۳۳۵۲۷۲۸

۱۴۱

رشدیه

تاکسی تلفنی

شهرک رشدیه پاساژبهارستان یک ۵

۰۴۱۳۶۶۹۰۰۰۱

۱۴۲

میقات سیر

تاکسی تلفنی

ولیعصر کریم خان زند جنب کوچه نسیم

۰۴۱۳۳۳۳۷۷۱

۱۴۳

ققنوس سبز

تاکسی تلفنی

ولیعصر خیابان تختی شرقی بعد از پارک زیتون

۴۱۳۳۳۳۶۰۰۲

۱۴۴

راه شب

تاکسی تلفنی

شمس تبریزی کوی گرو روبروي مسجد حاج كاظم

۳۲۳۵۱۱۲۲

۱۴۵

رسالت

تاکسی تلفنی

رازی، کوچه ۱۰متری نهم ، بلوار ۳۵ متری رازی

۰۴۱۳۴۴۵۶۶۴۵

۱۴۶

رجاگستر

تاکسی تلفنی

یاغچیان ، کوچه رضوان ، خ ۱۸ متری مائده ، پلاک ۱۷۶

 

۱۴۷

جاوید

تاکسی تلفنی

بین تراکتور سازی و پالایشگاه تبریز

۰۴۱۳۴۲۵۶۸۲۰

۱۴۸

مهدی سردرود

تاکسی تلفنی

سردرود جنب دانشگاه

۳۴۲۰۶۱۶۱

۱۴۹

طاها

تاکسی تلفنی

تبریز کوچه باغ متری تالار

۰۴۱۳۲۸۲۶۰۲۰

۱۵۰

زعفرانیه

تاکسی تلفنی

زعفرانیه ، ایستگاه گلدشت ، کوچه ۱۰متری۴۵

۰۴۱۳۳۸۱۹۸۹۸

۱۵۱

اندیشه نوین

تاکسی تلفنی

خ اندیشه ، خ زمرد ، خ زمرد سوم ، برج صائب

۰۴۱۳۴۲۵۱۵۱۵

۱۵۲

تک رخش

تاکسی تلفنی

زعفرانیه فلکه مسجد سی وپنج متری غربی

۰۴۱۳۳۲۹۲۲۹۵

۱۵۳

شروین

تاکسی تلفنی

شنب غازان ، خ سردارشهیدرفیع رفیعی، کوچه آزادی

۰۴۱۳۴۴۹۷۷۷۰

۱۵۴

امیدبخدا

تاکسی تلفنی

دامپزشکی روبروی پونك۴و۵ جنب مشاور امید بخدا

۰۴۱۳۴۴۱۵۵۰۰

۱۵۵

 

وانت بار و پیک

 

 

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۱۵۶

شمس بار

وانت وکامیونت تلفنی

سه راهي فرودگاه اول جاده مرند جنب کوچه نيکنام

۰۹۱۴۴۱۵۳۴۸۱

۱۵۷

اقتصادبار

وانت وکامیونت تلفنی

جاده سنتو جنب پمپ بنزين

۰۹۱۴۴۱۷۰۰۵۶

۱۵۸

ارک بار

وانت وکامیونت تلفنی

تبريز امين خيابان محققي غربي كوجه ناصح

۰۹۱۴۸۱۲۴۷۰۳

۱۵۹

حیدربابا

وانت وکامیونت تلفنی

جاده تبريزاذرشهر نرسيده به شهرك رجايي

۰۹۱۴۴۰۱۰۱۶۸

۱۶۰

رعدبار

وانت وکامیونت تلفنی

ديزل آباد كوچه اتحاد بلوار رسالت گارا‍ژ مدرن

۰۹۱۴۱۰۵۰۰۳۸

۱۶۱

طوس بار

وانت وکامیونت تلفنی

كيلومتر ۱۰ جاده تهران روبروي روشن چاپ

۰۹۱۴۳۱۱۶۲۰۹

۱۶۲

سالارمهدی

وانت وکامیونت تلفنی

جاده مايان روبروي آهن فروشي محمدي

۰۹۱۴۳۰۸۶۵۸۸

۱۶۳

فخربار

وانت وکامیونت تلفنی

دروازه تهران اول كوي آزادگان

۰۹۱۴۱۱۶۵۵۶۰

۱۶۴

استقلال بار

وانت وکامیونت تلفنی

کيلومتر ۷جاده تبريز تهران کرگج

۰۹۱۴۳۱۴۳۸۱۹

۱۶۵

ائل بار

وانت وکامیونت تلفنی

مارالان - بالاتر ازاتوبان کسایی- پارکینگ کریم

۰۹۱۴۶۵۹۵۹۰۷

۱۶۶

تختی

پیک موتوری

روبروی شهرداری منطقه ۵  گاراژعباسی

۰۹۱۴۷۸۷۴۸۹۶

۱۶۷

بهار

پیک موتوری

تبریز خ خیام خ شهریار نبش کوچه آذری  ط دوم

۰۹۱۴۵۷۸۷۹۵۰

۱۶۸

آبان

پیک موتوری

ديزل آباد کوچه شهيدباغباني  بلوار ملت طبقه همکف

۰۹۰۳۶۰۹۳۱۱۲

۱۶۹

پرند

پیک موتوری

خ امام جنب کوي ۱۳ آبان گاراژ نوروزي

۰۹۱۴۸۴۱۰۰۵۱

۱۷۰

آذری

پیک موتوری

اهراب خ فلسطين جنوبي خ امام گاراژ ميهن تور

۰۹۱۴۴۱۹۲۳۳۰

۱۷۱

آبادگران وطن

پیک موتوری

خيابان مارالان آخرعزيزآبادجنب تاکسي تلفني افق

۰۹۱۴۴۰۲۳۵۲۰

۱۷۲

شهاب

پیک موتوری

ميدان نادر ،بلوار خرمشهر،خ نيروي هوايي

۰۹۱۴۱۰۲۰۱۲۸

۱۷۳

سهندپروازتبریز

اتودربست

خ لاله ميدان امام حسين نرسيده به ميدان فاطميه

۰۹۱۴۴۱۲۱۹۰۳

۱۷۴

رحمانی

اتودربست

خ زبردست نرسيده به چهارراه گازران

۰۹۱۴۱۱۶۳۰۲۹

۱۷۵

ارس

اتودربست

خ ستاخان اول پاسداران جنب گاراژ كوره پز

۰۹۱۴۱۱۶۱۷۱۲

۱۷۶

آذرتور

اتودربست

منجم بلوار آزادگان جنوبي خ نيروي هوايي

۰۹۱۴۱۱۵۶۶۸۲

۱۷۷

آذربایجان

اتودربست

خ بهارغربي اول نظام پزشكي ساختمان شهرداري

۰۹۱۴۴۱۹۶۰۲۴

۱۷۸

سالار سیرآذربایجان

اتودربست

خ خطيب خ ۱۸ متري شهيد برقي جنب آژانس دوستان

۰۹۱۴۴۰۲۰۲۹۳

۱۷۹

تبریز پیما

اتودربست

چايكنار روبروي كلانتري ۱۳ بغل پل عابر پياده

۰۹۱۴۳۱۵۷۵۱۵

۱۸۰

قطران

اتودربست

خ علامه اميني روبروي بيمه تامين اجتماعي

۰۹۱۴۱۱۷۰۳۳۲

۱۸۱

 

لوازم یدکی اتومبیل

 

 

۱۸۲

عليرضا نصيرطوسي

لوازم يدكي سايپا

خيابان ملل متحد

۲۳۳۶۶۲۶ ۳

۱۸۳

داود ارحمي

لوازم يدكي ايران خودرو

خ راه آهن مسافرخانه ايران مابين مسافرخانه ايران و خيام

۰۹۱۴۴۱۴۵۸۲۷

۱۸۴

افشين نعلي

لوازم يدكي سايپا

خيابان يكه دكانها

۰۹۱۴۱۱۶۱۳۰۱

۱۸۵

اكبر طرزمني

لوازم يدكي سايپا

خيابان دروازه تهران جنب بانك سپه بنز ابزار

۳۳۰۳۸۹۸ ۳

۱۸۶

سليمان داوري

لوازم يدكي بنز سنگين

خيابان دروازه تهران جنب گاراژ۱۰۴

۰۹۱۴۳۰۴۱۰۸۳

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۱۸۷

اميرحسن نساغي اصل

لوازم يدكي  سايپا

خيابان راه آهن جنب مسافرخانه خيام

۰۹۱۴۳۱۴۳۱۱۴

۱۸۸

كاظم طايفه شكر

لوازم يدكي ايران خودرو

خيابان ميدان قونقا جنب بيمارستان آذر

۰۹۱۴۴۱۱۲۳۹۰

۱۸۹

وحيد غلام زاده

لوازم يدكي  سايپا

دروازه تهران روبروي ليوان تور

۰۹۱۴۴۱۴۷۷۱۰

۱۹۰

علي رضا عباسي آبدار

لوازم يدكي  سايپا

جاده باسمنج روبروي  آذري

۰۹۱۴۱۰۲۸۹۹۷

۱۹۱

رحيم عافي قزلجه

لوازم يدكي  سايپا

ميدان خيابان دروازه تهران  جنب گاراژ اعتماد

۰۹۱۴۴۱۷۹۷۸۸

۱۹۲

 

صوتی وتصویری

 

 

۱۹۳

ده کیا

صوتی تصویری

چهارراه شریعتی پاساژ کویتی ها

۰۹۳۹۹۸۷۳۵۰۱

۱۹۴

همراه پدیده آذر

صوتی تصویری

بازار موبایل تبریز طبقه اول

۰۹۱۴۴۰۷۱۱۰۱

۱۹۵

اسمارت

صوتی تصویری

پاساژ کریستال طبقه اول

۰۹۱۴۹۱۶۶۵۲۶

۱۹۶

امگا

صوتی تصویری

عباسی ایستگاه طاق اول کوی بهشتی

۰۹۱۴۳۰۳۸۱۹۹

۱۹۷

سیروس

صوتی تصویری

ثقه الاسلام روبروی داروخانه مهر

۰۹۱۴۳۰۴۱۵۶۱

۱۹۸

پارسا

صوتی تصویری

مارالان بالاترازچهارسوق

۰۹۱۴۱۱۶۶۶۹۷

۱۹۹

سیروس

صوتی تصویری

ثقه الاسلام روبروی داروخانه مهر

۰۹۱۴۳۰۴۱۵۶۱

۲۰۰

 

چلوکبابیها

 

 

۲۰۱

وحید رشید تقی پور

رستوران وحید

شعبه لاله پارک: لاله پارک طبقه منفی یک

۳۶۶۰۰۱۱۰

۲۰۲

وحید رشید تقی پور

رستوران وحید

شعبه زعفرانیه: زعفرانیه ۱۸ متری غربی

 

۲۰۳

علیرضا عبدالهی

حسینی

شعبه زعفرانیه: ۱۸ متری غربی ایستگاه مسجد

۰۹۱۴۳۱۶۶۹۹۴

۲۰۴

علیرضا عبدالهی

حسینی

شعبه بازار: بازار صادقیه اول راسته بازار قدیم

۳۵۲۴۰۳۵۷

۲۰۵

حسین قهوه چی اکبری

چلوکبابی آسیا

مغازه های سنگی

۰۹۱۴۱۱۴۰۹۳۱

۲۰۶

عزا حیدر نامی

حاج علی رضا

بلوار ۲۹ بهمن

۳۳۳۰۹۴۴۵

۲۰۷

محمدرضا قدرتی

چلوکبابی نارنجستان

خ امام نرسیده به چهارراه بهشتی جنب بانک ملت

۳۵۵۴۵۲۵۶

۲۰۸

اصغر محمودی

چلوکبابی باختر

ولی عصر جنوبی

۳۳۳۰۲۴۹۶

۲۰۹

قربان پذیرند

چلوکبابی تک درخت

ولی عصر جنوبی

۳۳۳۳۳۸۱۹

۲۱۰

جواد وردینی

سبلان

ولی عصر جنوبی

۳۳۳۳۰۵۴۲

۲۱۱

محمدرضا تقی زاده

دلستان

بلوار ۲۹ بهمن

۳۳۳۳۰۰۳۴

۲۱۲

رسول حکمی

برتر

ولی عصر جنوبی

۳۳۳۲۳۶۳۷

۲۱۳

حسن نجدیان

شایسته

ولی عصر جنوبی باختر نبش کوچه جعفریان

۳۳۳۱۰۹۰۳

۲۱۴

سخاوت علوی نسب

ابتکاری

اول دارایی قدیم

۰۹۱۴۳۰۷۷۸۶۸

۲۱۵

احمد امیرنژاد

اعتصامی

کوی ولیعصر مابین خ شریعتی و اعتصامی

۳۳۳۱۲۴۷۰

۲۱۶

حسین امیر نژاد

پاییزان

ولیعصر خ شهریار نبش چهارراه رازی

۳۳۳۳۵۴۶۴

۲۱۷

 

نانوایان

 

 

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۲۱۸

فاطمه خلخالی

لواش ماشینی

خیابان منتظری بیست متری فلکه ۱۷ متری

۰۹۱۴۳۱۵۶۹۴۵

۲۱۹

رحیم بابائی آمقانی

سنگک سنتی

خیابان آزادی میدان حکیم نظامی

۰۹۳۵۴۸۶۰۷۶۷

۲۲۰

غلامرضا محمدیان

سنگک سنتی

میدان ترمینال قدیم به طرف درب گجیل

۰۹۱۴۹۰۵۹۱۰۱

۲۲۱

کبری فراغی کر

لواش ماشینی

آخر جلالیه روبروی دبیرستان امام حسین (ع)

۰۹۱۴۳۱۴۱۹۰۳

۲۲۲

صمد ساجدی

لواش سنتی

خیابان ششگلان روبروی داش دربند

۳۵۲۶۰۹۳۴

۲۲۳

علی قلندری

لواش ماشینی

خیابان استاد جعفری نرسیده به بانک سپه

۰۹۱۴۴۱۶۷۰۶۶

۲۲۴

داود عباسوند کر

لواش ماشینی

روبروی رواسان نرسیده به مسجد آل محمد (ص)

۰۹۱۴۴۳۲۰۰۵۳

۲۲۵

علی ادبی کر

لواش ماشینی

ائل گلی کوی شهید رنجی جنب کوچه شیر افکن

۰۹۱۴۳۰۲۹۵۰۹

۲۲۶

غلامرضا نقدی

لواش سنتی

خیابان منجم میدان پنجم مرداد

۰۹۳۷۰۷۱۶۶۷۳

۲۲۷

مجید رمضانی

سنگک سنتی

خیابان منجم میدان پنجم مرداد

۰۹۱۴۴۱۵۴۷۵۶

۲۲۸

غلامرضا آسمانی

سنگک سنتی

خ گلگشت نرسیده به شهرک آزمایش روبروی خوابگاه گلستان

۰۹۱۴۳۱۳۰۳۸۶

۲۲۹

کریم حیدری

سنگک سنتی

خیابان امام -خ شهید غلامی

۰۹۱۴۳۰۲۸۳۸۷

۲۳۰

ناصر زارعی

سنگک سنتی

خ سرباز شهید خیابان وحدت اول ۱۰ متری جاوید

۰۹۱۴۳۱۷۲۷۵۹

۲۳۱

فریدون اسدی

سنگک سنتی

زعفرانیه میرداماد خیابان مهرآب کوچه سهند

۰۹۱۴۳۰۸۳۱۳۴

۲۳۲

ابوالفضل براقی

سنگک سنتی

خیابان خطیب اول کوچه شهید برقی

۰۹۳۸۷۴۶۲۵۵۰

۲۳۳

محمد حسینی

لواش ماشینی

شهرک باغمیشه الهیه پیام ۲

۰۹۱۴۹۱۴۲۵۰۱

۲۳۴

عباس رفیق خطیبی

سنگک سنتی

خیابان راه آهن خطیب کوی قدس ۱۲ متری آذری

۰۹۱۴۳۱۵۰۴۶۰

۲۳۵

علیزاده

لواش ماشینی

شهرک امام جنب حسینیه مهاجران

۰۹۱۴۹۰۸۹۴۴۱

۲۳۶

خدمتعلی پیری

لواش ماشینی

شهرک اندیشه خیابان گلستان خیابان جوان

۰۹۱۴۴۱۹۳۸۲۶

۲۳۷

خدمتعلی پیری

سنگک سنتی

شهرک اندیشه خیابان گلستان خیابان جوان

۰۹۱۴۴۱۹۳۸۲۶

۲۳۸

مجید خدمتی کر

لواش ماشینی

خ ۱۷ شهریور جدید کوچه ارک جنب مسجد خونی

۰۹۱۴۳۰۰۶۱۴۱

۲۳۹

حسین گردشی

سنگک سنتی

خیابان صائب مابین قطران و لاله زار

۰۹۱۴۴۱۰۴۲۵۷

۲۴۰

قادر فتحی

لواش ماشینی

خیابان امام نرسیده به میدان قطب

۰۹۱۴۴۰۲۱۷۹۴

۲۴۱

سمیه قنبری

سنگک سنتی

خیابان رسالت اول کوی سوسنگرد

۰۹۱۴۴۰۲۳۸۸۹

۲۴۲

یحیی ملک زاده

لواش سنتی

خیابان شهید قره باغی سه راه بهشتی

۰۹۱۴۸۷۵۵۷۳۴

۲۴۳

ابوالفضل اقلیمی

سنگک سنتی

شهرک امام بازارچه جنب مسجد امام رضا (ع)

۳۳۸۸۰۸۸۷

۲۴۴

مهیقلی دهقانزاده

لواش ماشینی

خیابان امام خیابان قطب نبش کوی فرهنگی

۰۹۱۴۶۵۲۰۹۸۸

۲۴۵

صفر سالاری

لواش ماشینی

میدان امام حسین (ع) خیابان الهیه نبش کوی اشکان

۰۹۱۴۳۱۴۱۹۰۳

۲۴۶

ناصر خدا مرادی

سنگک سنتی

خیابان فرودگاه روبروی آپارتمان های ستارخان

۰۹۱۴۳۰۴۷۱۶۳

۲۴۷

محمد علی ریش

سنگک سنتی

خیابان ستارخان جنب پمپ بنزین

۹۱۴۶۱۴۸۵۷۳

۲۴۸

کریم دهقانزده

بربری

خ استاد جعفري - خ شهيد ظهيري

۰۹۱۴۴۱۱۶۰۴۸

(( لیست اصناف کشیک ۱۳۹۸ ))

ردیف

نام متصدی

اتحادیه- رسته

آدرس

شماره تماس

۲۴۹

مجید محمودیان

روغنی

جاده فرودگاه - ميدان ستارخان (يكه دكان)

۰۹۱۴۱۱۷۰۴۸۷

۲۵۰

حسن افضلی

روغنی

خ بهار- اول شهرك امام روبروي بلوك۱۷۳

۰۹۱۴۴۱۳۱۴۲۹

۲۵۱

اروجعلي عيوضي

روغنی

زعفرانيه كوي گلدشت روبروي فروشگاههاي كومه

۰۹۱۴۱۰۰۴۶۱۰

۲۵۲

عوض اسماعيل زاده

بربری

خيابان آزادي منظريه - سي متري شرقي - خ شاهد

۰۹۱۴۸۶۴۷۴۸۳

۲۵۳

حبیب رستمی

بربری

تبريز- خ امام - دمشقيه

۰۹۱۴۴۱۴۸۹۹۴

۲۵۴

حسن پورعباس

بربری

راه آهن کوي بهارستان نبش ده متري اول

۰۹۱۴۱۰۳۲۱۸۲

۲۵۵

مجید ابراهیم پور

بربری

خ ثقه الاسلام  شمالي - ايستگاه شيربرداشت سابق

۰۹۱۴۱۰۰۵۳۷۰

۲۵۶

کاظم فرضی

بربری

دروازه تهران، وليعصر جنوبي،سعدي، شش متري دوم

۰۹۱۴۱۰۰۰۹۹۳

۲۵۷

حسن ابراهیمی

روغنی

نور فلکه بزرگ۲۴ متري جنب ۱۲متري شمالي

۰۹۱۴۸۲۲۶۷۹۱

۲۵۸

محمدحسين همت جو

روغنی

خيابان انقلاب ۸ متري طالقاني

۰۹۱۴۹۰۴۹۹۲۱

۲۵۹

اصغر صمدی

روغنی

خيابان رسالت جنب کوي المهدي

۰۹۱۴۳۱۱۰۶۷۴

۲۶۰

فاطمه صغری صمدی

بربری

قطران تقاطع ۱۷ شهريوربربري ياسين

۰۹۱۴۱۰۸۳۴۹۱

۲۶۱

بهزاد جباری

بربری

مفتح پشت پارك آزادگان اول كوچه شهيدپنجعلي

۰۹۱۴۴۰۱۱۵۶۵

۲۶۲

بهروز ساعی

بربری

قطران خيابان صائب

۰۹۱۴۹۰۸۸۴۹۴

۲۶۳

سعداله عبادی

بربری

سربازشهيد بازارچه سيلاب ايده لو كوچه حاج رمضان

۰۹۱۴۴۰۲۰۱۵۱

۲۶۴

زهرا قنبری

بربری

چ لاله  خ جلاليه جنب ايستگاه مسجد قمر بني هاشم

۰۹۱۴۸۹۳۷۱۰۳

۲۶۵

مولود حاجی قنبری

بربری

خ شهيدان ذاکر نظام پزشکي قطعه

۰۹۱۴۸۴۶۸۴۹۲

۲۶۶

رسول قربانی

بربری

بازارچه سيلاب اخر ايده لو نرسيده به اتوبان پاسداران

۰۹۱۴۳۱۰۵۱۱۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ ­­با تصمیم ستاد تنظیم بازار، مقرر شد با هدف کاهش قیمت اقلام مورد نیاز، نمایشگاه های فروش بهاره در سراسر کشور، با صلاحدید ستاد های تنظیم بازار استانی فعالیت کنند و فروشگاه های زنجیره ای و اصناف نیز فروش فوق العاده را در دستور کار قرار دهند.
همچنین تامین و توزیع کالا های اساسی در کنار اجرای طرح تنظیم بازار میوه و مرکبات در حال پیگیری و اجراست.
ستاد تنظیم بازار با هدف پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی، طرح تشدید بازرسی و نظارت ویژه با همکاری سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها، بازرسی اتاق اصناف و سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان های جهاد کشاورزی استان ها را اجرا می کند.
بر اساس راهبرد های ستاد، مقرر شد اطلاع رسانی به موقع و شفاف از وضعیت بازار به کارگروه ملی تنظیم بازار و وزارتخانه های ذیربط منتقل شود.
همچنین مصوب شد، با هدف حفظ آرامش بازار، با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق کالا های اساسی و ضروری در استان های مرزی مقابله شود.

 

سایت بازدید.

معرفی اتاق اصناف

نقش اتاق اصناف به‌عنوان مهم‌ترین تشکیلات اقتصادی استان و شهرستان تبریز حائز اهمیت است و انتخابات اصناف از اهمیت بالایی برخوردار است و هیئت رئیسه جدید لازم است ابتدا با ایجاد تعامل سازنده با اتحادیه های صنفی به دنبال توانمندسازی صنوف و شکوفایی اقتصاد کلانشهر تبریز باشد .

ارتباط با ما

دفتر ریاست اتاق اصناف : ۰۴۱۳۵۲۵۴۳۳۸

پیام کوتاه :

آدرس : تبریز / ششگلان / روبروی بانک ملی

ایمیل : info@tabrizasnaf.ir